Zawody Igrzyska Dzieci

 

24.02 2022  godz. 9,30  Koszykówka DZ.  Pustków-Osiedle

25.02 2022  godz. 9,30  Koszykówka CHŁ.  Pustków-Osiedle

27.01 2022  godz. 9,00 Tenis stołowy        Korzeniów

Planowany Kalendarz Zawodów Powiatowych

Kalendarz zawodów powiatowych w :

Igrzyska Dzieci

 

Igrzyska Młodzieży Szkolnej

 

Tenis stołowy

                     20.01.2022 godz 9.00 SP Korzeniów Dziewczyny i Chłopcy

 

Licealiada

 

Ze względu na sytuacje pandemi COVID -19  w kraju i aktualizowane wytyczne,  terminy które są podane mogą ulec zmianie lub rozgrywanie zawodów  może zostać zawieszone , miejsce rozgrywania zawodów będzie podawany z tygodniowym wyprzedzeniem .

Zawody od rejonów organizuje PWSZS w Rzeszowie  proszę o śledzenie kalendarza na ich stronie i ewentualny kontrakt z biurem w Rzeszowie

Zmiana terminu zawodów przełajowych

Zawody odbędą się 11.10.2021 na stadionie ZSZ 1 w Dębicy dla wszystkich grup wiekowych:

ID

9.30  dziewczęta   6 x 800 m

9,45  chłopcy       6 x 800 m

IMS

10.30 dziewczęta  6 x 800m

10.45 chłopcy       6 x 800 m

LIcealiada

11.30 Dziewczęta 6 x 800 m

11.45 chłopcy      6 x 800 m

Grupy przychodzą na stadion 20 min przed swoim startem

Dostęp do szatni będzie ograniczony .

Finał wojewódzki zaplanowany jest na 18.10 .

Z zawodów powiatowych uzyskuje awans tylko 1 szkoła .

REPREZENTACJA IMS

REPREZENTACJA POWIATU DĘBICKIEGO

NA INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W LEKKIEJ ATLETYCE

CHŁOPCY                                                                             DZIEWCZĘTA

Lp

Dyscyplina

Nazwisko  Imię

szkoła

Dyscyplina

Nazwisko Imię

szkoła

1

100

Rzeszuto Karol

SP 11 Dębica

100

Migała Urszula

SP 5 Dębica

2

300

Łętek Olivier

SP Słotowa

300

Szymaszek Oliwia

SP 10 Dębica

3

1000

Bielatowicz Bartłomiej

SP 3 Dębica

600

Gajda Martyna

SP 5 Dębica

4

skok w dal

Buszek Wiktor

SP 10 Dębica

skok w dal

Szymaszek Wiktoria

SP Góra Motyczna

5

Rzut oszczepem

Grzyb Oskar

SP Nagoszyn

Pchniecie kula

Szalwa Wiktoria

SP Góra Motyczna

6

Pchniecie kula

Bonarek Antoni

SP Żyraków

80 ppł

Pieczonka Lena

SP 11 Dębica

7

100

Czuba Filip

SP 3 Dębica

80 ppł

Miazga Anna

SP 5 Dębica

8

1000

Pająk Mateusz

SP 11 Dębica

Skok wzwyż

Raś Zuzanna

SP Góra Motyczna

9

Skok w dal

Mila Igor

SP 9 Dębica

Skok wzwyż

Dziurgot Gabriela

SP Góra Motyczna

10

300

Górka Jan

SP Strzegocice

600

Baran Weronika

SP Jodłowa

ID REPREZENTACJA LA

KOMUNIKAT KOŃCOWY Z ZAWODÓW

Igrzyska Dzieci          /      dziewczęta – chłopcy*

DYSCYPLINA: LA

SZCZEBEL ZAWODÓW:  – powiat

TERMIN: 23.09.2021r

MIEJSCE:  Pustków-Osiedle

ORGANIZATOR:  PSZS w Dębicy

WYNIKI ZAWODÓW:

60  M DZIEWCZĄT

                 1.Bała   Sara                     SP Góra  Motyczna            8,89

  1. Stelmach  Oliwia           SP Żyraków                        9,15
  1. Pysz   Aleksandra         SP Nr 10 Dębica                 9,22
  1. Szewczyk  Nadia                      “                               9,46
  1. Szybowska Aleksandra   SP Nr 9 Dębica                 9,48

Startowało 17 osób: SP Nr11 Dębica, SP Nr 5 Dębica, SP Nr 1 Jodłowa,

                                      SP Nr 6 Dębica, SP Nagoszyn.

SKOK W DAL  DZIEWCZĄT

  1. Gancarska  Milena     SP Nr 11 Dębica              3,96
  1. Bysiewicz  Nikola        SP Nr 9 Dębica                3,80
  1. Piękoś  Maja                 SP Nr 5 Dębica                3,80
  1. Sikora  Małgorzata      SP Nr 9 Dębica                3,74
  1. Sanok  Anna                 SP Słotowa                       3,63

Startowało 10 osób:  SP Góra Motyczna, SP Nr 10 Dębica.

PIŁKA PALANTOWA  DZIEWCZĄT

  1. Strzałka  Kamila           SP Góra Motyczna         36,00
  1. Tyńska  Zuzanna          SP Nr 11 Dębica              31,50
  1. Delikat  Karolina           SP Nr 1 Jodłowa              27,00
  1. Wolska  Patrycja          SP Góra Motyczna           27,00
  1. Mróz  Milena                SP Nr 11 Dębica               16,00

600 M  DZIEWCZĄT

  1. Drozdowska  Zuzanna   SP Nr 10 Dębica          2,07,18
  1. Wadas  Jagoda                            “                      2,09,56
  1. Baran  Aleksandra           SP Nr 1 Jodłowa          2,10,68
  1. Wiercioch  Karolina         SP Nr 5 Dębica            2,17,76
  1. Bała  Amelia                                “                        2,27,79

Startowało  12  osób: SP Góra Motyczna, SP Korzeniów, SP Nr 6 Dębica.

60 M  CHŁOPCÓW

  1. Kaleta  Maksymilian      SP Nr 9 Dębica           8,85
  1. Sak  Mikołaj                     SP Nagoszyn              8,90
  1. Grych  Milan                    SP Nr 6 Dębica          8,91
  1. Gwóźdź  Gabriel              SP Nr 5 Dębica           8,96
  1. Perełka  Kacper                SP Nagoszyn              9,06

Startowało 16 osób: SP Lipiny, SP Korzeniów, SP Nr 10 Dębica,

                                     SP Strzegocice, SP Góra Motyczna, SP Nr 11 Dębica

SKOK  W  DAL  CHOPCÓW

  1. Szarek  Mikołaj              SP Nr 5 Dębica          4,42
  1. Barnaś  Dominik            SP  Lipiny                   4,34
  1. Pyrchla  Mateusz                   “                           4,15
  1. Szczeklik                           SP Nr 6 Dębica         3,64
  1. Strozik  Mikołaj               SP Nr 9 Dębica         3,46

PIŁKA PALANTOWA  CHŁOPCÓW

  1. Wojtuła  Kamil               SP Lipiny                  51,50
  1. Wrona  Kamil                  SP Nagoszyn           46,50
  1. Dąbrowski Maksymilian SP Nr 11 Dębica     35,50
  1. Stachnik  Artur                 SP Nr 5 Dębica        35,00
  1. Pieniążek Maksymilian   SP Nr 6 Dębica        25,50
  1. Świątek  Krzysztof           SP Strzegocice         25,00

1000  M  CHŁOPCÓW

  1. Papiernik  Rafał              SP Strzegocice       3,34,47
  1. Cyboroń  Filip                  SP Nr 9 Dębica      3,36,70
  1. Łączyński  Kacper            SP  Lipiny                3,37,59
  1. Dziedzic  Oskar                SP Nr 6 Dębica       3,47,15
  1. Jędrocha  Gabriel            SP Korzeniów         3,56,52

Startowało  11  osób:  SP Słotowa, SP Nr 5 Dębica.

Podkreśleni uczniowie biorą udział w zawodach wojewódzkich.

ZAPOWIEDZI ZAWODÓW

ID

1. IND. MISTRZ.W LA -  23.09.2021 – 9.00 STADION PUSTKÓW OŚ  – POWIATOWE

Zostaną przeprowadzone następujące konkurencje:

dziewczęta: 60m, 600m, skok w dal, skok wzwyż ( po zgłoszeniu do 21.09 ) , rzut piłeczką palantową;

chłopcy: 60m, 1000m, skok w dal, skok wzwyż ( po zgłoszeniu do 21.09 ) , rzut piłeczką palantową;

2. IND. MISTRZ.W LA -  28.09.2021 – FINAŁ WOJEWÓDZKI

3.FESTIWAL SZTAFET – 01.10.2021 – FINAŁ WOJEWÓDZKI

4. SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE – 06.10.2021 – POWIATOWE – ( 18.10 FINAŁ WOJEWÓDZKI  )

IMS

1. IND. MISTRZ.W LA -  24.09.2021 – 9.00 – STADION PUSTKÓW OŚ  – POWIATOWE

Zostaną przeprowadzone następujące konkurencje:

dziewczęta: 100m, 300m , 600m, skok w dal, skok wzwyż ( po zgłoszeniu do 21.09 ) , rzut oszczepem , pchnięcie kulą  , 80m ppł ;

chłopcy: 100m, 300m , 1000m, skok w dal, skok wzwyż ( po zgłoszeniu do 21.09 ) , rzut oszczepem  , pchnięcie kulą , 110m ppł ;

2. IND. MISTRZ.W LA -  29.09.2021 – FINAŁ WOJEWÓDZKI

3.FESTIWAL SZTAFET – 01.10.2021 – FINAŁ WOJEWÓDZKI

4. SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE – 06.10.2021 – POWIATOWE – ( 18.10 FINAŁ WOJEWÓDZKI  )

LICEALIADA

1. LIGA LA -  III DEK..09.2021 -   – REJON WOJEWÓDZKI

2.FESTIWAL SZTAFET – 01.10.2021 – FINAŁ WOJEWÓDZKI

4. SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE – 07.10.2021 – POWIATOWE – ( 18.10 FINAŁ WOJEWÓDZKI  )

KALENDARZ PWSZS

KALENDARZ

Zasady uczestnictwa w zawodach

1. Potwierdzenie udziału w zawodach  przez Szkołę  z liczbą uczestników do 5 dni przed zawodami na maila  pszs.debica@interia.pl

2. Zgłoszenie na stronie srs.szs.pl z wszystkimi zgodami .

3. Na zawodach opiekun grupy powinien mieć wydruk z SRS potwierdzony przez Dyrektora Szkoły i oświadczenie o zapoznaniu się z zasadami bezpieczeństwa na zawodach .

Zasady bezpieczeństwa

zasady-bezpieczenstwa-na-zawodach-szs-3_0